About

Od dziecka na pierwszym miejscu był sport, zawsze w ruchu. Dotychczas uprawiałem mnóstwo dyscyplin, zaczynając od tenisa ziemnego, przed judo, koszykówkę, jazdę konną i siatkówkę, którą trenowałem najdłużej bo aż 10 lat. Rower był gdzieś z boku, traktowałem go bardziej jako źródło transportu, czy sposób na urozmaicenie weekendowej wycieczki po lesie.

Punktem zwrotnym okazała się kontuzja pleców, której nabawiłem się podczas turnieju siatkarskiego. Groziła mi operacja. Jednak dzięki diagnozie dr. Dudzińskiego z Reha Sportu, wyznaczonym ćwiczeniom przez Doktora oraz mojej determinacji i regularnym ćwiczeniom, udało mi się wrócić do pełnej sprawności fizycznej bez używania skalpela. Wtedy zabrałem się za jazdę na rowerze… sportową. W wieku 30 lat odkryłem, że kolarstwo to sport, którego zawsze poszukiwałem.

A później wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Najpierw złapałem zajawkę na jazdę na rowerze górskim, potem stworzyłem Pętlę Kopernika w Warszawie i połknąłem haczyk. Szosowe ściganie stało się nieodłącznym elementem mojego życia.

W 2015 roku wystartowałem w Bike Challenge w Poznaniu gdzie zdobyłem kwalifikację do finału UCI Gran Fondo World Series w Perth. Szczęśliwy i zaskoczony postanowiłem podejść do kolarstwa bardziej „pro” i tak narodził się pomysł na projekt: proAmator. Zacząłem pracę z trenerem, kupiłem rower startowy. Przygotowania do startu w mistrzostwach świata  ruszyły pełną parę. Relacjonuję je na blogu https://proamator.wordpress.com/
oraz na stronie na Facebook’u: https://www.facebook.com/proAmatorCycling/?fref=ts

Na co dzień pracuję w agencji reklamowej i wspieram swoich klientów w realizacji ich celów biznesowych.

Dawid1

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s